22 C
Nowy Jork
poniedziałek, 27 maja, 2024
spot_img

Nowości na rynku grzejników dekoracyjnych

Nowe rozwiązania wśród urządzeń grzewczych, zrewolucjonizowały rynek. Nowoczesny wygląd, wydajne rozwiązania technologiczne, eleganckie i precyzyjne wykończenia – to wszystko sprawia, że grzejniki dekoracyjne stały się wyjątkową propozycją dla osób ceniących piękno i funkcjonalność.

Grzejnik jest ważnym elementem każdego domu. Przede wszystkim spełnia swój podstawowy i pierwotny cel – czyli daje ciepło. Z czasem, grzejniki łazienkowe stały się jeszcze bardziej praktyczne, ze względu na możliwość suszenia ręczników czy odzieży, dlatego w łazienkach najpopularniejszym wyborem są grzejniki drabinkowe.

Popyt na tego rodzaju urządzenia grzewcze z roku na rok nie maleje, ponieważ w takich pomieszczeniach jak łazienka, ogrzewanie jest przydatne o każdej porze roku, nawet latem – a jest to możliwe dzięki dobraniu do grzejnika odpowiedniej grzałki. Dlatego faktem jest, że grzejniki drabinkowe zyskały na jeszcze większej popularności, przyjmując funkcję suszarki. Ponieważ łazienki w większości przypadków są niewielkie i pozbawione okien, ich wygląd stał się dla wielu bardzo ważny.

Biorąc pod uwagę powyższe, w ostatnich latach producenci grzejników i ich projektanci stanęli przed wyzwaniem stworzenia nowych grzejników, zarówno pod względem technologicznym – ważna jest wydajność cieplna oraz pod względem wyglądu – aby wpisywały się w aktualnie panujące na rynku trendy. Wykorzystanie dostępnych technologii oraz nowych materiałów umożliwia produkcję grzejników o niespotykanych dotąd formach i kształtach, dodając tym samym kolejne funkcjonalności.

Łazienkowe grzejniki drabinkowe

Jeśli o nowościach mowa, marka Enix – polski producent grzejników dekoracyjnych, wypuściła na rynek trzy nowości. Są to drabinkowe grzejniki łazienkowe – BILLO, RODO oraz HABER, który jest grzejnikiem eco. Grzejniki cechuje wysoka jakość wykonania, wydajność, odporność na korozję i upływ czasu oraz nowoczesny kształt. Firma stawia na niezawodność oraz bezpieczeństwo, dlatego każdy z nich przeszedł liczne testy i uzyskał pozytywną opinię Deklaracji Właściwości Użytkowych. Nowa kolekcja to nie tylko piękny i nowoczesny wygląd. Te grzejniki dekoracyjne zaprojektowano w taki sposób, aby umożliwiały sprawne i funkcjonalne ich użytkowanie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z nową kolekcją.

  Stylowe rolety rzymskie – elegancki sposób na okna

Related Articles

Stay Connected

20,832FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj
- Advertisement -spot_img

Latest Articles